WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

Kalıp Üretiminde Ar - Ge'nin Önemi Nedir?

Kalıp Üretiminde Ar - Ge'nin Önemi Nedir?

21 Kasım 2019, 23:02
Kalıp Üretiminde Ar - Ge'nin Önemi Nedir?

Emes Emir Makine'nin Hizmet Verdiği Üretim Grupları

Şirketin, ileri teknoloji ve tüm AR-GE imkanlarını kullanarak geliştirdiği ve yapılandırdığı en önemli üretim faaliyetleri şu şekilde sıralanabilir: Plastik enjeksiyon kalıpları, otomotiv sektörü plastik elemanları, makine elektronik bağlantı elamanları ile sağlık ve kozmetik ürün ambalajları üretim guruplarını oluşturmaktadır. Şirket, talebe göre ve sektörün ihtiyaçlarını da gözetmek suretiyle, istenilen ölçülerde makine ve kalıp üretim faaliyetleri gerçekleştirmektedir. Bu çalışmalarının tümünü, tecrübeli ve uzman ekibi ve uygun AR-GE çalışmaları eşliğinde yürütmektedir. Bu doğrultuda müşterilerin ihtiyaçlarına uygun çözümleri sunmaktadır.

 AR - GE'ye Verilen Önem,

Emes Emir Makine, AR-GE çalışmalarına yüksek düzeyde önem vermekte ve çalışmalarını her zaman bu çalışmalar ışığında sürdürmektedir. Şirketin AR-GE bölümü; alanında eğitimli, tecrübeli ve uzman kadrosu sayesinde hedefe yönelik olarak araştırmalar gerçekleştirmektedir.

Bu çalışmalardan elde edilen deneyimler dikkat alınarak ve mevcut tecrübelerden yararlanılarak; yeni ürünler ve yeni cihazlar tasarlanmaya ve üretilmeye devam edilmektedir. Şirket, sektördeki müşterileri için sürekli hedeflerini yükseltmekte ve bu doğrultuda gerçekleştirdiği yeni ve modern üretim faaliyetleri ile her geçen gün başarısını arttırmaktadır.

Firmamız 2011 yılında şahıs firması olarak kurulmuş olan Emir Makina Sanayi 2019 yılında Emes Emir Makina İmalat Sanayi Ticaret Limited Şirketi adı altında kurumsal kimliğine kavuşmuş ve konveyör sektöründe yoluna devam etmektedir.

  • 0 266 246 41 17
    0 530 547 12 00

  • iletisim@emesmakina.com

  • Milli Egemenlik Caddesi No:19 Gökçeyazı Mahallesi Balıkesir

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı